בס"ד
call header
חייג חינם לקבלת הצעת מחיר
1800-68-68-67

שירותי נקיון ופוליש

ניקיון אמבטיות ומקלחונים

חדרי רחצה, דורשים תחזוקה וניקיון ברמה היומיומית, הן מבחינת המראה והן מבחינה סניטרית. לעיתים כדאי להשקיע בניקיון מקצועי לחדרי האמבטיה והשירותים, בייחוד אם קיימים כמה מהם בבית, ואם הם גדולים. ניקיון אמבטיות ושירותים יכול כמובן להתבצע גם באופן עצמאי ויהיה מספק ונקי ביותר, אבל אם פונים לחברה מקצועית המתמחה בניקוי אמבטיות, ניקוי מקלחונים, זוכים בדרך כלל לא רק בחדר נקי מבחינה סניטרית, אלא גם לרענון החדר, הברקת הכלים הסניטריים והקרמיקות, וחידוש מראה חדר הרחצה באופן כללי.

ניקיון תריסים

כאשר מנקים את החלון אחת לשבוע או שבועיים, מנקים כמובן גם את התריסים שלו, וזה הניקוי הקבוע של התריסים. אבל כשם שהחלונות זקוקים מדי פעם לניקוי יסודי ומקצועי, כך גם התריסים, וכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר יש להזמין חברת ניקיון מקצועית המתמחה גם בניקוי תריסים.

צביעת דירה לפני מעבר

צביעת הדירה לפני מעבר ולפני הכניסה לדירה החדשה היא בגדר חובה לפני כל מעבר דירה. הכניסה לדירה חדשה כאשר הדירה צבועה, הקירות נקיים והדירה מריחה טוב עוזרת לכם להכנס לדירה ולהרגיש בבית.

צביעת דירה לאחר שריפה

שריפה היא דבר שאינו נעים, בייחוד כאשר היא בדירה הפרטית שלך. השריפה פוגעת באופן קשה גם בתכולת הבית ובמזכרות והדברים הכי אישיים שלנו, אבל היא גם פוגעת בדירה עצמה. מה עושים ואיך צובעים דירה לאחר שריפה?

ליטוש שיש: ליטוש מרצפות עושים אצל המומחים

ליטוש מרצפות

בבתים רבים ניתן לראות עם השנים תהליך של התיישנות ושחיקה של המרצפות בבית. התהליך כולל הופעת שריטות, לכלוך עקשן שלא יורד, מראה דהוי של הרצפה, כתמים ועוד.

במצב כזה לעיתים רבות הניקיון השוטף כבר לא יועיל ואנחנו יכולים לטעות ולחשוב שהחלפת הריצוף היא הדרך היחידה. אך זה לא כך. ניתן ללטש את הרצפות ולהעניק לבית מראה רענן, חדש ויוקרתי.

ניקיון דירה לאחר שריפה

אירוע שריפה אף פעם אינו דבר נעים. הרכוש הפרטי שלנו, המזכרות והזכרונות, כולם עלו באש. מה שנותר הוא הדירה או הבית או המשרד, בדרך כלל מפוייח ובריח שרוף. הניקוי של הבית לאחר השריפה יעזור לנו לחזור לשגרה.

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקוי במסגרתו מקרצפים את הרצפה או המשטח כדי להבריק אותם, לחדש, ולהעניק לרצפה מראה חדש, נוצץ, טבעי וכמובן להוסיף לה הגנה על ידי מעטפת בפני שריטות ומפגעים שנגרמים במהלך היום יום.

פוליש ווקס

פוליש ווקס היא פעולה המבריקה את הרצפה הקיימת באמצעות מכונה וחומרים מיוחדים. השכבה העליונה של הרצפה המלוכלכת מוסרת על ידי קרצוף עדין מאוד, מה שכמובן אינו פוגע ברצפה. לאחר תהליך הפוליש הרצפה נראית מבריקה וממש כמו חדשה.

פוליש אקרילי

תהליך הפוליש לרצפה הוא תהליך במסגרתו מחדשים רצפה קיימת ומעניקים לרצפה מראה חדש, זוהר, מבריק ורענן. בתהליך הפוליש בדרך כלל בודקים את סוג הרצפה ואת המפגעים שעל הרצפה כדי להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה, וכמובן את דרגת הפוליש. בתהליך זה מבצעים ליטוש של הרצפה וגם מורחים חומרים מיוחדים כדי להעניק לרצפה את המראה המבוקש.

ניקיון בית לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך לוגיסטי לא פשוט. כדי להכנס לדירה החדשה באווירה נעימה, כאשר היא מסודרת, נקייה ומאווררת – מומלץ להשתמש בחברה ניקיון מקצועית.

ניקיון בית אחרי שיפוץ

שיפוץ הבית הוא חוויה ייחודית ונעימה שמטרתה להעניק חוויה חדשה לבית אך היא גם מלכלכת מאוד. במקרים רבים במסגרת השיפוץ מחליפים את המטבח, צובעים את הבית, שוברים קירות, מנסרים, קודחים ובסופו של יום הבית אמנם שופץ אך הוא מלוכלך עד מאוד.

ניקיון לאחר הצפה

הצפה של מים בדירה, במשרד או בבית היא חוויה לא נעימה, אך אל תאשימו את עצמכם, מאחר והצפה יכולה לקרות לכל אחד ואחת. הצפה יכולה לקרות מנזקי טבע כמו גשם או סופה, היא יכולה לקרות מפיצוץ בצינור או בשסתום של הברז, מדליפת מים, מנזילה של השכן, מהביוב, ועוד.

לקבלת הצעת מחיר

מעוניינים לשמוע על הפתרונות שלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם. ! הדברה מתנה בכל הזמנה!
או חייגו עכשיו: 1800-68-68-67

שם*
שדה ריק

טלפון*
שדה ריק