תפריט

מדריך פוליש קריסטל

ביצוע פוליש קריסטל בבתים יוצרת שינוי תהומי בנראות הבית. האריחים נראים מצוחצחים ומבריקים ולא נראים עליהם סימנים או שאריות לכלוך כלל.

פוליש קריסטלי לגרניט פורצלן

ביצוע פוליש קריסטל

קיימים כמה מצבים שבהם הלקוחות מזמינים עבודות פוליש קריסטל הביתה. כשעוברים לבית חדש וחשוב להם שהאריחים יהיו נקיים לחלוטין, מבריקים ויפהפיים. לאחר עבודת שיפוץ רצינית בבית, כדי לנקות את כל השאריות של החומרים הנלווים כמו דבק, חומרי איטום, בטון והכמויות העצומות של האבק הן על האריחים והן על הרובה והפוגות. עבודת הפוליש מעניקה חיוניות מחודשת למרצפות ומחזירה את היופי הביתה. לקוחות רבים נוהגים לבצע אחת לכמה שנים פוליש בבית כדי להעניק לרצפה ריענון, ניקון מאסיבי וברק.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

מהלך ביצוע פוליש קריסטל

פוליש קריסטל מתבצע בכמה שלבי עבודה, יש להקפיד ולבצע את כל השלבים על פי הסדר הנדרש כדי לקבל את האפקט הרצוי של מראה הרצפה.

בהתחלה מבצעים פעולה של קרצוף הרצפה באמצעות הסקוטש ברמת ההברשה הנחוצה. לאחר מכן מחממים מעט את הרצפה ומחדירים פנימה לתוך האריחים את חומר ההברקה לשכבות העליונות של האריחים. כך ממרקים ומלטשים באופן יסודי את כל האריחים והפנלים כמה וכמה פעמים עד ההגעה לדרגת ההברקה הרצויה.

הסקוטש הייעודי בנוי מצמר אלומיניום המסתובב ללא הרף על כמה דסקיות.  לאור חימום הריצוף, נוצרת ראקציה כימית שמחדירה מגנזיום לשכבה העליונה והוא זה שיוצר שכבה קריסטלית המגינה על כל אחד מהאריחים. למרות הפעולות הללו הרצפה אינה חלקה, דבר שהוא מסוכן עבור המבוגרים והילדים.

מדריך פוליש קריסטל

התאמה של פוליש קריסטל

פוליש קריסטל מתאים לכל אריח הבנוי משיש או מאבן. הוא אינו מתאים לאריחי גרניט פורצלן ואף עלול לגרום להם לנזק.

בתום פעולת הפוליש, הרצפה היא בעלת מרקם נפלא, ללא שריטות, מעניקה לכל הבית מראה יוקרתי ויפהפה.

כדי ליהנות מפעולת הפוליש לאורך שנים רבות, יש להמתין שלושה ימים ממועד ביצוע הפוליש הקריסטלי ועד מועד הניקוי של הרצפה. במשך זמן המתנה זה כל החומר יחדור באופן מלא למרצפות והנראות תישמר לאורך זמן.

ידע וניסיון מקצועי

חשוב לבחור חברה מקצועית, שהצוותים שלה מיומנים, מנוסים ועוסקים בכם כבר תקופה ארוכה כדי שיבצעו עבודה אחראית, איכותית ומושלמת לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.  

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)