תפריט

הסרת עובש – איך זה עובד?

אם יש לכם מידי שנה עובש בקירות, אם העובש שבקיר אינו מתנקה ואם אתם רוצים לחיות חיים בריאים ואיכותיים יותר  – חשוב שתדעו כיצד אפשר לבצע הסרת עובש.

עובש, למי שכבר יודע הוא מפגע אסתטי מרגיז במיוחד המעיב על מראה הקירות והמבנה עצמו, כמו גם שהוא מתפשט בזמן שלא מטפלים בו ויכול להוביל למחלות בקרב ילדים ואף במבוגרים, במקרים של הזנחה והעדר טיפול.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

אז כיצד מסירים עובש?

עובש יכול להגיע אל הקירות, אל שיש המטבח, אל המקרר, אל ארונות הבגדים ואל שלל אלמנטים ומיקומים ברחבי הבית ולכן חשוב לבצע טיפול בעובש כמה שיותר מהר.

כדי לטפל לבד בבעיה, חשוב בתחילה לנסות להבין מהיכן הוא נובע. האם מדובר באיטום שאינו תקין, בנזילה שאתם לא יודעים עליה או אולי בשל לחות מוגברת שקיימת באזור שאינו מאוורר.

תיקון נזילות

במידה והמדובר במקרה של איטום ונזילה, נסו לתקן את הנזילה במקום, לאטום את האזורים בהם ישנה בעיה באיטום ובמידה ומדובר בנזילות ובעיות איטום גדולות יותר – מומלץ מאד להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בהסרה מקצועית.

אווררו את החדר

חדרים כמו מרתפים וכאלה שאין בהן אוויר יהיו כאלה שנוטים לצבור עובש יותר מחדרים מאוררים, ולכן חשוב להבין כיצד אתם יכולים לאוורר את החדר כמו למשל באמצעות התקנה של ונטה או פתיחת חלון בצורה מקצועית. בחדרים שאין בהם חלונות חשוב להשתמש במוצרים סופגי לחות כדי לנסות לצמצם את הנזקים ואת היווצרות העובש במקום.

הסרת עובש - איך זה עובד?

שימוש בחומרים ייעודיים

כיום לא חסרים חומרי שתכליתם היא ניקוי עובש מכל מקום. חומרים כאלה יהיו בדרך כלל חומרי התזה שמתיזים על גבי המשטח הנגוע, תוך שלאחר ההתזה ממתינים להתרככות ולאחר מכן באמצעות מטלית או סקווץ' בריייט, מנקים ומנסים להפטר מהכתמים הירוקים או השחורים.

כאשר אתם מבצעים את הניקוי, הגנו על גופכם עם מכסה נגד שאיפת רעלים, כפפות ובצעו את העבודה עם ביגוד ארוך ונעליים גבוהות.

צביעה ואיטום

כדי למנוע עובש בכל חלל ובכל מבנה, יש לבדוק תמיד את תקינות הצבע והאיטום בקירות. במידה והמקום נגוע בעובש ואתם שמים לב כי הבעיה מתרחשת בכל חורף עם היווצרות לחות ואדים במבנה, חשוב להיעזר באנשי המקצוע על מנת שאלה יסייעו לכם להפטר מהעובש ולאטום את הקירות בצורה מקצועית ורק לאחר מכן לצבוע את הדירה.

לסיכום, מעובש אפשר להפטר מקלות כמו גם למנוע אותו ולכן ההמלצה היא תמיד לבחור באנשי המקצוע המומחים על מנת שאלה יסירו עבורכם אותו באמצעות כלים וחומרים ייעודים ובאמצעות טיפול ואיטום נכון אשר יעזור למנוע היווצרות עובש על קירות ובתוך שלל חפצים וחדרים בעתיד.

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)