תפריט

ניקיון חדרי אמבטיה – טיפים מקצועיים

לשמור על חדר האמבטיה נקי היא משימה לא פשוטה, בייחוד כאשר אל הניקיון הזה מצטרפות להן עוד ועוד משימות של ניקיון עבור כל יתר החדרים של בית יחיד. אם בוחנים את חדר האמבטיה מגלים כי בו יש חללים שונים אשר כל אחד מאלה מצריכים ניקיון יסודי כדי להימנע מסביבה שבה יש מכה של אבנית וחיידקים לא ידידותיים. איך בכל זאת יכולים לשמור על החדר הזה נקי ככל האפשר ונעים בכל פעם שבה נכנסים על מנת לעשות רחצה וטיפוח כללי? עבור על פני הטיפים הללו אשר נאספו על ידי בעלי מקצוע מנוסים.

מנקים כמה שיותר

הדרך הכי טובה לשמור על ניקיון מהיר ויעיל בחדר האמבטיה היא על ידי ביצוע של תדירות גבוהה ככל האפשר של פעולות הניקיון הכי בסיסיות שם. ברגע בו טורחים לנקות בצורה תדירה את האסלה, לנקות היטב את אריחי הקירות ולנקות את הברזים והכיור גם, כך הלכלוך אשר מצטבר שם הוא כזה אשר אותו יכולים להעביר רק על ידי שימוש במטלית לחה או חומרים ששומרים על הניקיון מבריק, ומבלי להתעכב על ניקיון שלוקח הרבה מאוד זמן ומצריך שימוש בחומרים יותר קשים.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

בוחרים חומרי ניקיון עדינים

לא חייבים להשתמש בכימיקלים שיכולים במקרים רבים להיות מורכבים מחומרים אשר דווקא עושי את הפעולה ההפוכה ורק יוצרים נזקים קטנים אשר לאיטם מצטברים על כל האזורים השונים שבהם נעשה שימוש איתם. תמיד עדיף לבצע ניקיון עם חומרים עדינים עבור אריחי הקירות, עבור הכיור, עבור האמבטיה וכן עבור הברזים. אחד מן החומרים שיכולים להביא אל תוצאה מבריקה בכל פעם מחדש ללא הריחות הקשים של חומרי ניקיון היא אבקת סודה שלה יש יכולת נהדרת להסיר את כל האבנית מבלי להתאמץ מידי.

אם רוצים ניקיון "ירוק" ניתן גם לבצע שימוש בחומץ שנמצא יעיל במשימות של ניקיון לכאלה חדרים. בצורה הזו לא רק מבצעים ניקיון שמריח נהדר ושומר על כל החומרים העדינים, אלא גם שומרים על איכות הסביבה בשימוש בחומרים שאינם מזיקים ונמצאים בתוך בקבוקי פלסטיק.

ניקיון חדרי אמבטיה - טיפים מקצועיים

מקפידים על מניעת רטיבות

אחת מן הבעיות שבה נתקלים לא פעם בחדרים רטובים היא רטיבות אשר ללא טיפול נכון הופכת לעובש שאותו צריכים להסיר. במקום זאת צריכים לשמור פשוט על אוורור יעיל אשר מספק את הורדת הלחות בחדר האמבטיה והשמירה מפני היווצרות של לכלוך נוסף שנובע מכל אותה רטיבות שמאפיינת את חדר האמבטיה שבה עושים מקלחות שמעלות לא פעם הרבה מאוד אדים.

מעבר לכך, כאשר לא רוצים כל הזמן לנקות את האבנית אשר מצטברת בכמויות על זכוכית של מקלחונים, פשוט צריכים להקפיד לנקות את המים שמצטברים להם שם על ידי שימוש במגב קטן שתמיד בו מבצעים שימוש לאחר שמסיימים את המקלחת, שנייה לפני שממנה יוצאים. במידה ובמקלחתכם לא מותקן מקלחון, תוכלו לרכוש אותה מחנות שמציעה מוצרים לאמבטיה.

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)