תפריט

טיפים לטיפול ושימור רצפת הבית

אין ספק שהנראות של מרצפות הבית בעלת חשיבות יתרה ומשפיעה במידה ניכרת על הנראות הכללית של הבית.
ניתן לראות כי כיום אנשים מחפשים אחר רצפת הבית המושלמת ומשקיעים הון בבחירת מרצפות מיוחדות בעלות מראה מעוצב, מודרני ואקסקלוסיבי.

איך הייתן מגיבים אם היינו אומרים לכם שיש טיפים לטיפול ושימור רצפת הבית כך שהמרצפות יראו יפות, מבריקות וחדשות לאורך זמן רב.
בשורות הבאות נסקור עבורכם כמה טיפים לטיפול ושימור רצפת הבית כך שכל מי שיכנס אליכם הביתה לא יוכל לפספס את הברק והניצוץ שיש לרצפה.

טיפים לטיפול ושימור רצפת הבית


קודם כל, יש לפעול לתחזוקה שוטפת של הרצפה ולכן מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים שלא מכילים חומצות בריכוז גבוהה מידי אשר עלולות לפגוע באיכות הרצפה ולהרוס את הנראות שלה. כמובן שיש להתאים את חומרי הניקוי לסוג המרצפות שכן חומרי הניקוי לרצפת שיש שונים מחומרי הניקוי הנדרשים לרצפת פרקט. משכך יש להקפיד על הוראות השימוש של חומרי הניקוי השונים.
כמו כן, השתמשו במטליות אשר לא ישאירו סימנים על גבי הרצפה ויספגו ביעילות את המים וחומר הניקוי.
תחזוקה שוטפת של הרצפה תבטיח לכם נראות יפה וטוב ושימור של רצפת הבית.

לאחר תקופה מסוימת, הרצפה מתחילה לאבד מהברק והיופי שלה אז לפני שמתחילים לחפש מרצפות חדשות ולהשקיע כסף רב, מומלץ לבצע טיפול פוליש מקצועי ואיכותי לרצפה.
חשוב להבין שכל מרצפה היא אינדיבידואלית לכן יש מרצפות שכל שנה יצטרכו טיפול פוליש ויש כאלה שכל 4 שנים.
בטיפול פוליש אנו למעשה מקרצפים, מלטשים ומחדשים את המראה של הרצפה כך שמשיבים לה את הברק שנעלם והרצפה תראה כאילו עכשיו החלפתם.
חברה מקצועית ומיומנת תעניק לכם טיפולי פוליש באיכות גבוהה תוך שימוש במכשירים ייחודים שיבטיחו לכם הגנה מקסימלית ותוצאות איכותיות הנראות לעין.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

אז למה אתם מחכים עם הטיפים לטיפול ושימור רצפת הבית תוכלו גם אתם להבריק את המרצפות ולהקנות לביתכם מראה מחודש ונוצץ במיוחד.

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)