תפריט

מה עדיף שירותי ניקיון או עוזרת בית

במציאות היום יומית, בני הזוג בדרך כלל עובדים שעות רבות ומעבר לכך הם עסוקים במטלות רבות נוספות הקשורות להוריהם, לילדיהם, נכדיהם ועוד אין ספור סידורים ועניינים.

כאשר לוחות הזמנים כה צפופים, קונים שירותים מסוימים בכסף כדי להקל על בני הבית. אחד מהשירותים שרוכשים באופן תדיר וקבוע הוא שירותי ניקיון כדי שהבית יהיה נקי וראוי למגורים.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

מה עדיף שירותי ניקיון או עוזרת בית

מה עדיף שירותי ניקיון או עוזרת בית

רבים מתלבטים בשאלה זו אך ללא כל ספק קיים יתרון ברור לחברת ניקיון שזה תחום ההתמחות שלה.

הסיבות לכך:

 • שירותי ניקיון של חברות מקצועיות מבוצעים על ידי כוח אדם מיומן.
 • החברה מדריכה את העובדים איך לנקות באופן יסודי כל פינה ממרחב הבית.
 • חברה שעוסקת בכך, מעסיקה עובדים רבים כך שעל פי הסיכום עם הלקוח, נציג מגיע לביתו ומבצע את הניקיון בהתאם לסיכום הדברים. גם אם הנציג הקבוע חולה או לא יכול להגיע, החברה מודעת ללוחות הזמנים ומציבה במקום עובד אחר שיבצע את העבודה במקומו באופן חד פעמי או קבוע, בהתאם במקרה.
 • כשלקוח עובד עם חברה הוא משלם לחברה זו את כל הכספים שעליהם סוכם הכוללים גם ביטוח לאומי והפרשה לקרן פנסיה. כך הוא אינו צריך להתעסק עם נושאים כמו קרן הפנסיה והעברת כספים למוסד לביטוח לאומי עבור העוזרת ספציפית.
 • ברוב המקרים עובדים של חברות ניקיון אינם מועלים באמון הלקוח אך אם קורה אירוע מסוג זה פונים לחברת הניקיון והיא פותרת את הבעיה מול העובד.
 • כשעובדים עם חברה לשירותי ניקיון, לכל לקוח יש גב והוא יכול לפנות להנהלת החברה בכל נושא הקשור לאיכות הניקיון, להתנהלותו של העובד, לשינוי בלוח הזמנים שנדרש וכו' .
 • לאחר עבודת הניקיון היומית מגיע מפקח מטעם חברת הניקיון ובודק את טיב העבודה. כל נושא שנראה שלא טופל כראוי, מתבצע שוב לשביעות רצונו של המפקח.

מה עדיף שירותי ניקיון או עוזרת בית

החסרונות של העסקת עוזרת בית

 • עוזרת בית לא תמיד יודעת איך לבצע ניקיון בכל מקום כיוון שאין מי שידריך אותה מלבד הלקוחות.
 • קשה לסמוך על עוזרת בית, לעתים היא לא מגיעה עקב מחלה או סיבה אישית ולעתים היא פשוט לא מגיעה ויוצרת עגמת נפש רבה ללקוחות שביתם נותר מלוכלך.
 • כשמעסיקים עוזרת בית, צריכים לטפל בנושא התשלומים הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול קרן הפנסיה. אם לא מרוצים מהעוזרת או היא נוטשת צריך לעמוד שוב מול הרשויות הללו לעדכן כי היא עזבה, להעביר את פרטי העוזרת החדשה, להעביר כספים עבור העוזרת החדשה לקרן הרלוונטית.
 • לא אחת, עוזרות בית מועלות באמון שנתן בהן הלקוח והן מבצעות מעשי מרמה שונים כמו הימצאות פחות זמן מכלל השעות שעליהן סוכם או גונבות כספים או חפצים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי. גם כשהלקוח פונה בעניין זה למשטרה, אין הרבה מה לעשות נגד העוזרת.
 • על עוזרות בית פרטיות אין פיקוח. הן עושות מה שנראה להן נכון או לא עושות כלל ואין מי שיבדוק זאת ויעיר להן כדי שתבצענה את השינוי הבסיסי הנדרש.

לקוחות רבים החליטו לאחרונה לבדוק את אפשרות הביצוע של עבודות הניקיון באמצעות שירותי ניקיון לאור היתרונות הרבים שלהם. רבים מהם חשים בהבדל המשמעותי של עבודה עם חברת ניקיון מקצועית מול עוזרת בית ולכן מעדיפים להמשיך בדרך זו, כיוון שהניקיון מתבצע בשעות שעליהן סוכם וברמה גבוהה כך שהבית מאד נקי ואפשר ליהנות מהשהייה בו עד הניקיון השבוע הבא.

 

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון